Hostel Molo

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą stronę! Zapewne szukacie noclegu w Łodzi, zgadza się? Właśnie trafiliście pod dobry adres! Hostel MOLO to idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy poszukują miejsca noclegowego i kierują się w życiu zasadą: ma być tanio, łatwo i wygodnie.

Hostel MOLO dysponuje 105 pokojami z aż 203 miejscami noclegowymi, z możliwością wstawienia dodatkowych łóżek. W odróżnieniu od innych hosteli, nasze pokoje posiadają system modułowy – na każde dwa pokoje przypada jedna łazienka i aneks kuchenny, a wszystko jest zamykane na klucz dla zapewnienia maksimum prywatności. Każdy z pokojów posiada również telewizor LCD w pokoju, funkcjonalne meble oraz bezpłatny dostęp do WiFi.

Hostel MOLO

To, co nas wyróżnia, to recepcja czynna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Istnieje możliwość skorzystania z pralni i suszarni hostelowej oraz przechowalni bagażu. Nasz obiekt dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, z podjazdem oraz funkcjonalną i ogólnodostępną windą. W wyznaczonych pokojach zaadaptowaliśmy także łazienki oraz przestrzeń pokojową  tak, aby zapewnić najwyższy komfort osobom niepełnosprawnym. Na terenie obiektu znajduje się również duży, ogrodzony parking, który pomieści nawet 70 aut osobowych oraz 15 autokarów.

Do dyspozycji Gości pozostaje także Bistro Patio, serwujące nie tylko bogate śniadania, ale i np. wyśmienite lunche kuchni polskiej. Już od 7:15 będą na Was czekać wyśmienite sery, szynki, warzywa i pachnąca kawa. Goście mają także całodobowy dostęp do zimnych napojów, kawy oraz herbaty.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich - zarówno do młodzieży i studentów, rodzin z dziećmi (posiadamy łóżeczko dla dzieci), jak i do klientów biznesowych, ponieważ każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Hostel MOLO posiada nie tylko bardzo przystępne ceny i przytulne pokoje – w pakiecie gwarantujemy również bliskość natury wraz z dogodnym dojazdem do centrum miasta. 

Zatem nie będziecie musieli prosić się nikogo o przysługę! Zamówcie pokój online na dzień, dwa, tydzień czy miesiąc i cieszcie się pobytem w Łodzi.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia! :)

Doba hotelowa w naszym obiekcie trwa od 13:00 do 11:00. Dla dzieci do 7 lat pobyt jest bezpłatny (w łóżku z rodzicami), a dla tych nieco starszych, 7 – 12 gwarantujemy rabat -50%. Rezerwacja jest gwarantowana do godz. 18:00 w dniu przyjazdu, ale jeżeli planujecie przyjechać później, prosimy o poinformowanie o tym naszej recepcji. 

Pokój De luxe