Śniadania

Śniadania w Hostelu MOLO

Każda babcia zawsze mówiła, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia. My z mądrymi babciami się zgadzamy i właśnie dlatego przygotowaliśmy pyszną ofertę śniadaniową z chrupiącym pieczywem, wyśmienitymi serami, pożywnymi płatkami śniadaniowymi, kremami nugatowymi, kilkoma rodzajami wędlin i słodkich dżemów. Brzmi smakowicie? I tak właśnie jest! Śniadania dostępne są w cenie 15,00 zł/os! 

Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego, w godzinach: 7:15 – 10:00. 

Bistro Patio

Bistro Patio w Hostelu MOLO

Jesteśmy dumni z oferty gastronomicznej Bistro Patio, ponieważ nasz Szef Kuchni potrafi wyczarować wyśmienite dania, które zaspokoją głód nawet największych niejadków i tych najbardziej wybrednych smakoszy. Proponujemy starannie wyselekcjonowane mięsa, zawsze świeże warzywa, dania mączne, jak i smakowite desery. 

Zapraszamy serdecznie do Bistro Patio w godzinach 12-18 na pyszny obiad dnia za jedyne 16,00 zł. Proponujemy niektóre przysmaki kuchni międzynarodowej, ale naszą specjalnością jest rodzima, polska kuchnia. Stawiamy na pierogi, rosół i żeberka na miodzie. Mniam! Zapraszamy na obiad.

Informujemy, że już od kilku lat wspieramy akcję Karta Seniora! Z tą kartą macie aż 15% zniżki na obiady w naszej restauracji Bistro Patio! Zapraszamy!

Pub

Pub w Hostelu MOLO

Hostel MOLO ma także prywatną salę klubową wyposażoną w bar, loże, stanowisko dla DJa, parkiet do tańczenia oraz szatnię. Nasz Pub to miejsce idealne na zorganizowanie imprez okolicznościowych - osiemnastek, wieczorów kawalerskich lub panieńskich.

Z naszej strony gwarantujemy wyśmienite menu, sympatyczną obsługę oraz pomoc w organizacji i przygotowaniach. Z Waszej strony potrzebne będą szerokie uśmiechy i odrobina szaleństwa. Z takim połączeniem każda impreza będzie wspominana na dłuuuuugi czas. 

Eventy

Eventy w Hostelu MOLO

Hostel MOLO został zaprojektowany tak, aby naszym Gościom było jak najwygodniej, a spędzony u nas czas obfitował w najpiękniejsze wspomnienia. Z myślą o wszystkich Gościach, udostępniamy nasze przestrzenie z możliwością zorganizowania najciekawszych, najważniejszych i najmilszych uroczystości w życiu każdego człowieka. Nasz Hostel świadczy kompleksową obsługę imprez okolicznościowych takich jak:

  • Wesela
  • Chrzciny
  • Komunie
  • Urodziny
  • Jubileusze
  • Wieczory panieńskie / kawalerskie
  • Osiemnastki
  • i wiele innych

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i dokładnie wsłuchujemy się w jego potrzeby. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży i Marketingu w celu ustalenia indywidualnego menu oraz omówienia szczegółów imprezy okolicznościowej.