Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hostel MOLO jest idealnym miejscem na zorganizowanie spotkania o charakterze biznesowym, szkoleniowym lub okolicznościowym. Dysponujemy aż 4 salami, w tym jedną salą konferencyjno-bankietową z systemem ścian mobilnych. Nasze sale są doskonale przygotowane na zaplanowanie firmowych szkoleń, rodzinnych przyjęć oraz zjazdów integracyjnych. Do dyspozycji Gości oddajemy zaplecze konferencyjne wraz z darmowym wyposażeniem oraz bazę noclegową. Nasze sale wyposażone są w rzutnik multimedialny wraz z ekranem, flipcharty, artykuły piśmiennicze i biurowe, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu

Z myślą o wszystkich, dostosowaliśmy również nasz obiekt szkoleniowy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed wejściem do hostelowego lobby znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich, a wewnątrz obiektu, funkcjonalna i ogólnodostępna winda oraz specjalnie zaadaptowane łazienki. Parking Hostelu MOLO jest bezpłatny, ogrodzony, przeznaczony na 70 aut osobowych oraz 15 autokarów. Chcemy dokonać wszelkich starań ażeby spełnić wszystkie wymagania Gości w celu realizacji spotkania, dlatego proponujemy następujące ustawienia sal:

LICZBA MIEJSC W SALACH KONFERENCYJNYCH W USTAWIENIACH
SALA teatralnie
TEATRALNYM
bankietowo
BANKIETOWYM
szkolnie
SZKOLNYM
podkowa
PODKOWA
SALA I 90 70 50 50
SALA II 70 50 30 30
SALA RESTAURACYJNA I 100 36 20 40
SALA RESTAURACYJNA II* 100 24 20 25

*możliwość wynajęcia w określonych godzinach

Na życzenie klientów organizowane są w czasie konferencji przerwy kawowe, a także smaczne i zdrowe przekąski. W zależności od charakteru spotkania, nasz Szef Kuchni zadba o podniebienia Gości i przygotuje pyszne, pożywne posiłki kuchni polskiej. 

Hostel MOLO dzięki dogodnemu położeniu zapewnia bliskość z centrum miasta i jednocześnie daje gwarancję na ciszę i spokój, jakże niezbędną w czasie trwania konferencji.

Przewidujemy również promocyjne ceny dla organizatorów szkoleń i konferencji cyklicznych. 

 

Gastronomia

Na życzenie naszych Gości w czasie trwania konferencji organizowane są przerwy kawowe, a także serwujemy pyszne i zdrowe przekąski. Dzięki bogatej ofercie przerw kawowych gwarantujemy doskonałe uzupełnienie każdego zgromadzenia. Ceny naszych przerw kawowych zaczynają się już od 6,00 zł/os. Zapewniamy, że nasza aromatyczna kawa doda wszystkim uczestnikom energii i pobudzi do aktywnego udziału w spotkaniu.

Ale nie samymi przerwami kawowymi uczestnik konferencji żyje. W czasie pauzy, serdecznie zapraszamy także do naszego Bistro Patio, gdzie będzie można się posilić smakowitym śniadaniem, bogatym lunchem, tradycyjnym, polskim obiadem i wyśmienitą kolacją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną w zakładce Gastronomia.

Cennik

Całodzienny wynajem sali konferencyjnej wynosi 500,00 zł brutto wraz z wyposażeniem. Istnieje możliwość negocjacji cen. Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży i Marketingu.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj i skontaktuj się z nami:

Hostel Molo

ul. Okopowa 70/106 

91-849 Łódź

(wjazd od ul. Marysińskiej)

Dział rezerwacji grupowych

tel.: 691 411 814
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.