Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Noclegi Sami Swoi MOLO jest idealnym miejscem na zorganizowanie spotkania o charakterze biznesowym, szkoleniowym lub okolicznościowym. Dysponujemy 2 salami. Nasze sale są doskonale przygotowane na zaplanowanie firmowych szkoleń, rodzinnych przyjęć oraz zjazdów integracyjnych. Do dyspozycji Gości oddajemy zaplecze konferencyjne wraz z darmowym wyposażeniem oraz bazę noclegową. Nasze sale wyposażone są w rzutnik multimedialny wraz z ekranem, flipcharty, artykuły piśmiennicze i biurowe, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu

Z myślą o wszystkich, dostosowaliśmy również nasz obiekt szkoleniowy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed wejściem do hostelowego lobby znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich, a wewnątrz obiektu, funkcjonalna i ogólnodostępna winda oraz specjalnie zaadaptowane łazienki. Parking jest bezpłatny, ogrodzony, przeznaczony na 70 aut osobowych oraz 15 autokarów. Chcemy dokonać wszelkich starań ażeby spełnić wszystkie wymagania Gości w celu realizacji spotkania, dlatego proponujemy następujące ustawienia sal:

LICZBA MIEJSC W SALACH KONFERENCYJNYCH W USTAWIENIACH
SALA teatralnie
TEATRALNYM
bankietowo
BANKIETOWYM
szkolnie
SZKOLNYM
podkowa
PODKOWA
SALA I 90 70 50 50

Na życzenie klientów organizowane są w czasie konferencji przerwy kawowe.

Noclegi Sami Swoi MOLO dzięki dogodnemu położeniu zapewnia bliskość z centrum miasta i jednocześnie daje gwarancję ciszy i spokoju, tak bardzo potrzebną w czasie trwania konferencji.

Przewidujemy również promocyjne ceny dla organizatorów szkoleń i konferencji cyklicznych. 

 

Cennik

Całodzienny wynajem sali konferencyjnej wynosi 500,00 zł brutto wraz z wyposażeniem. Istnieje możliwość negocjacji cen. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj i skontaktuj się z nami:

Noclegi Sami Swoi MOLO

ul. Okopowa 70/106
(wjazd od ul. Marysińskiej)
91-849 Łódź

tel: 535 044 477
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.