Sale konferencyjne i szkoleniowe

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Hostel MOLO jest idealnym miejscem na zorganizowanie spotkania o charakterze biznesowym, szkoleniowym lub okolicznościowym. Dysponujemy aż 4 salami, w tym jedną salą konferencyjno-bankietową z systemem ścian mobilnych. Nasze sale są doskonale przygotowane na zaplanowanie firmowych szkoleń, rodzinnych przyjęć oraz zjazdów integracyjnych. Do dyspozycji Gości oddajemy zaplecze konferencyjne wraz z darmowym wyposażeniem oraz bazę noclegową. Nasze sale wyposażone są w rzutnik multimedialny wraz z ekranem, flipcharty, artykuły piśmiennicze i biurowe, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu

Z myślą o wszystkich, dostosowaliśmy również nasz obiekt szkoleniowy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed wejściem do hostelowego lobby znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich, a wewnątrz obiektu, funkcjonalna i ogólnodostępna winda oraz specjalnie zaadaptowane łazienki. Parking Hostelu MOLO jest bezpłatny, ogrodzony, przeznaczony na 70 aut osobowych oraz 15 autokarów. Chcemy dokonać wszelkich starań ażeby spełnić wszystkie wymagania Gości w celu realizacji spotkania, dlatego proponujemy następujące ustawienia sal:

LICZBA MIEJSC W SALACH KONFERENCYJNYCH W USTAWIENIACH
SALA teatralnie
TEATRALNYM
bankietowo
BANKIETOWYM
szkolnie
SZKOLNYM
podkowa
PODKOWA
SALA I 90 70 50 50
SALA II 70 50 30 30
SALA RESTAURACYJNA I 100 36 20 40
SALA RESTAURACYJNA II* 100 24 20 25

*możliwość wynajęcia w określonych godzinach

Na życzenie klientów organizowane są w czasie konferencji przerwy kawowe, a także smaczne i zdrowe przekąski. W zależności od charakteru spotkania, nasz Szef Kuchni zadba o podniebienia Gości i przygotuje pyszne, pożywne posiłki kuchni polskiej. 

Hostel MOLO dzięki dogodnemu położeniu zapewnia bliskość z centrum miasta i jednocześnie daje gwarancję na ciszę i spokój, jakże niezbędną w czasie trwania konferencji.

Przewidujemy również promocyjne ceny dla organizatorów szkoleń i konferencji cyklicznych.