Pokoje w naszym obiekcie

Pokoje w Hostelu MOLO

Bazą noclegową naszego obiektu są pokoje jedno-, dwu-, trzy- oraz wieloosobowe, z podziałem na:

  • Pokoje modułowe 
  • Pokoje Deluxe 

Pokój modułowy jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie swobodę. Każdy moduł składa się z dwóch oddzielnych pokoi, aneksu oraz łazienki. Oznacza to tyle, że nie trzeba już biegać z ręcznikiem i gąbką wśród nieznajomych po kolejnych piętrach, ani czatować na korytarzu by łazienka się wreszcie zwolniła. Teraz wystarczy dogadać się z sąsiadem zza ściany i życie stanie się łatwiejsze.

Pokój Deluxe jest gwarancją przede wszystkim prywatności. Jest to wieloosobowy pokój, z osobistą łazienką oraz własnym aneksem kuchennym. Jest to połączenie wygody oraz komfortu dostępne w jednym, przytulnym pomieszczeniu.

 Pokój De luxe

Nasze wnętrza utrzymane są w żywych, pogodnych kolorach, a całość uzupełniają funkcjonalne meble. Istnieje możliwość skorzystania z pralni i suszarni. Poza tym nasza sympatyczna obsługa dokona wszelkich starań aby nocleg w naszym obiekcie był jak najprzyjemniejszy.

Cennik

Ceny w naszym obiekcie ustalane są indywidualnie dla każdego klienta w zależności od rodzaju pokoju i długości pobytu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją: 535 044 477 / 691 411 814, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena za dostawkę w pokoju: 30zł.

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj, zarezerwuj nocleg: 

Recepcja

tel. 535 044 477

tel. 691 411 814

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy>>

Noclegi Sami Swoi MOLO

ul. Okopowa 70/106 

91-849 Łódź

(wjazd od ul. Marysińskiej)